• Latest Football Results For Today And Yesterday

Sep.19
17:00

Fuenlabrada B

1

1

CDF Tres Cantos

(0 1)
Sep.19
17:00

Santutxu FC

1

1

Amurrio

(1 0)
Sep.19
17:00

Murcia B

1

0

Ciudad de Murcia

(0 0)
Sep.19
17:15

CD Basconia

0

2

Urduliz FT

(0 0)
Sep.19
17:30

CD Illescas

3

1

Almansa

(2 0)
Sep.19
17:30

Cordoba B

1

0

Lucena CF

(1 0)
Sep.19
17:30

Parla Escuela

6

0

CD Galapagar

(3 0)
Sep.19
17:30

Getafe B

3

1

Torrejon CF

(2 0)
Sep.19
17:30

CF Trival Valderas

0

1

Las Rozas

(0 1)
Sep.19
17:30

Villaverde Boetticher CF

0

1

Atletico de Madrid B

(0 1)
Sep.19
17:30

Real Oviedo B

6

1

UP Langreo B

(5 0)
Sep.19
17:30

Lorca Deportiva FC

2

0

CD Bullense

(0 0)
Sep.19
17:30

Alaves B

2

1

Uritarra

(1 0)
Sep.19
17:30

Cultural de Durango

3

0

Anaitasuna

(2 0)
Sep.19
17:30

Elche CF Ilicitano

2

2

Castellon B

(2 0)
Sep.19
18:00

CF Soller

2

0

Inter Ibiza

(0 0)
Sep.19
18:00

AD Cartaya

0

1

CA Antoniano

(0 0)
Sep.19
18:00

Recreativo Huelva

2

0

AD Ceuta FC B

(1 0)
Sep.19
18:00

UD Tomares

1

3

CD Utrera

(1 3)
Sep.19
18:00

Villaviciosa Odon

3

1

RCD Carabanchel

(0 0)
Sep.19
18:00

CD Llanes

2

1

Sporting de Gijon B

(1 1)
Sep.19
18:00

CD Huetor Vega

2

2

Huetor Tajar

(1 2)
Sep.19
18:00

LHospitalet

0

0

CP San Cristobal

(0 0)
Sep.19
18:00

UE Castelldefels

0

2

FC Vilafranca

(0 1)
Sep.19
18:00

CD Estradense

2

4

CD Barco

(2 0)
Sep.19
18:00

Olivenza FC

2

2

AD Llerenense

(0 2)
Sep.19
18:00

Ibiza Sant Rafel

2

3

CD Manacor

(1 2)
Sep.19
18:00

Malaga B

1

1

UD Torre del Mar

(0 0)
Sep.19
18:00

CD Binissalem

3

1

Portmany

(0 0)
Sep.19
18:30

EC Granollers

2

3

FC Asco

(1 1)
Sep.19
18:30

Silva SD

1

0

CF Alondras

(0 0)
Sep.19
19:00

UD Las Zocas

0

1

CD Atletico Paso

(0 0)
Sep.19
19:00

CD Vera

1

0

Marino

(1 0)
Sep.19
22:00

Ursaria

1

1

Alcorcon B

(1 1)
Sep.19
23:00

Silla CF

2

1

Villarreal C

(0 1)
Sep.19
23:15

CD Mosconia

1

0

CD Lealtad

(1 0)
Sep.19
23:30

Huracan Balazote

3

4

CD Tarancon

(1 0)
Sep.19
23:30

Barbastro

1

0

Bell Bridget

(0 0)
Sep.19
23:30

Racing Villalbes

3

2

Sofan

(1 0)
Sep.19
23:59

Mallorca B

2

1

CD Serverense

(0 1)
Sep.19
23:59

Real Avila CF

0

0

Almazan

(0 0)
Sep.19
23:59

RSD Alcala Henares

0

0

CF Pozuelo Alarcon

(0 0)
Sep.19
23:59

SD Textil Escudo

0

0

Barreda Balompie

(0 0)
Sep.19
23:59

CD Guijuelo

2

0

Arandina

(2 0)
Sep.19
23:59

Sant Andreu

2

0

Pobla De Mafumet CF

(0 0)
Sep.19
23:59

CA Monzon

0

0

CD Robres

(0 0)
Sep.19
23:59

UD Los Barrios

0

0

Conil CF

(0 0)
Sep.19
23:59

UCAM Cartagena

0

1

CD Bala Azul

(0 0)
Sep.19
21:00

Alma Juventus Fano

2

2

Vastese

(2 1)
Sep.19
21:00

SC Caronnese

1

1

Sanremese

(0 1)
Sep.19
21:00

GSD Ambrosiana

0

3

Azy based nano Bo

(0 2)
Sep.19
21:00

ACD Campodarsego

4

1

AC Este

(2 1)
Sep.19
21:00

Aglianese

4

0

Tritium

(2 0)
Sep.19
21:00

Nardo

4

2

Team Altamura

(3 1)
Sep.19
21:00

AS Ostia Mare

0

0

Cynthiabalonga

(0 0)
Sep.19
21:00

ASD Muravera

3

2

Atletico Uri

(1 0)
Sep.19
21:00

Asd Pineto Calcio

1

2

Castelnuovo

(0 2)
Sep.19
21:00

ASD Seravezza Calcio

1

2

Lentigione

(1 0)
Sep.19
21:00

As Casale Calcio

3

0

ASD RG Ticino

(3 0)
Sep.19
21:00

Cavese

2

0

Rende

(1 0)
Sep.19
21:00

Chieri

3

1

Borgosesia

(0 0)
Sep.19
21:00

Citta Di S. Agata

1

2

Trapani

(0 0)
Sep.19
21:00

Correggese Calcio

1

1

SCD Progresso Calcio

(1 0)
Sep.19
21:00

FC Lamezia Terme

2

0

ASD Troina

(1 0)
Sep.19
21:00

Fossano Calcio

0

2

Ligorna

(0 0)
Sep.19
21:00

Gavorrano

2

0

ASD Cascina Caclio

(0 0)
Sep.19
21:00

Gladiator

3

3

Aprilia

(2 0)
Sep.19
21:00

Lavagnese

1

2

A.S. Varese

(1 2)
Sep.19
21:00

Mezzolara

0

0

Borgo San Donnino

(0 0)
Sep.19
21:00

Montebelluna

1

3

San Martino Speme

(1 1)
Sep.19
21:00

Novara

1

1

Asti

(0 0)
Sep.19
21:00

Real Calepina FC

1

1

ASD Brusaporto

(0 0)
Sep.19
21:00

Recanatese

0

4

Tolentino

(0 1)
Sep.19
21:00

Rimini

3

0

Prato

(1 0)
Sep.19
21:00

Sona

1

0

A.C. Crema 1908

(0 0)
Sep.19
21:00

Sassari Torres

0

1

Giugliano

(0 1)
Sep.19
21:00

USD Bitonto

2

2

Rotonda

(2 0)
Sep.19
21:00

US Folgore Caratese

2

0

Olginatese

(1 0)
Sep.19
21:00

Arconatese

2

1

USD Casatese

(1 1)
Sep.19
21:00

Bisceglie 1913

0

0

Nocerina

(0 0)
Sep.19
21:00

Sangiovannese

2

2

Rieti

(2 2)